Õhtu esimeses mängus suutis Madridi Real külla sõitnud Berliini Unioni värava lahti muukida alles 94. minutil ja teenis tänu inglase Jude Bellinghami tabamusele raske 1:0 võidu.

Inglismaa koondise poolkaitsja lõi palli debütantide võrku nurgalöögi järel, kui jõudis Federico Valverde pealelöögi järel esimesena lahtise pallini. Suvel Reali kolinud 20-aastase Bellinghami arvel on nüüd kuue mänguga kokku kuus väravat. Enne inglase võiduväravat oli Real teisel poolajal kahel korral posti löönud.

Teises C-grupi mängus alistas Itaalia meister Napoli võõrsil Braga 2:1.

A-alagrupis pääses taanlaste Kopenhaagen võõrsil Galatasaray vastu 2:0 juhtima, kuid jäi veerand tundi enne lõppu Elias Jelerti eemaldamise järel vähemusse ning lasi türklastel lõpuminutitel lüüa kaks väravat. Kodumeeskonnale päästsid 2:2 viigi Sacha Boey 86. ja Tete 88. minuti tabamused.

Koduliigas alles 13. kohal asuv Manchester United alustas euosarja kaotusega, kui jäi A-grupis võõrsil alla Müncheni Bayernile 3:4. Saksamaa klubi asus avapoolaja keskel Leroy Sane ja Serge Gnabry väravatest 2:0 juhtima, Rasmus Hojlund lõi 49. minutil Unitedi poolel ühe värava tagasi, kuid juba neli minutit hiljem realiseeris Harry Kane penalti. United jõudis 88. minutil Casemiro väravast 2:3-ni, ent kaks minutit hiljem lõi Mathys Tel 4:2. Lõpuminutil vormistas Casemiro lõppseisu.

B-alagrupis alistas Londoni Arsenal kodupubliku ees PSV Eindhoveni kindlalt 4:0, Sevilla ja Lens tegid Hispaanias 1:1 viigi.

D-grupis võitis Salzburg võõrsil 2:0 Benficat, kes jäi juba 13. minutil vähemusse, Real Sociedad ja Inter tegid Hispaanias 1:1 viigi. Interile päästis viigi Lautaro Martinez, kes lõi värava 87. minutil.

Meistrite liiga kolmapäevased mängud:

A-alagrupp
Müncheni Bayern - Manchester United 4:3 (28. Leroy Sane, 32. Serge Gnabry, 53, Harry Kane (pen), 90. Mathys Tel - 49. Rasmus Hojlund, 88., 90. Casemiro)

Galatasaray - Kopenhaagen 2:2 (86. Sacha Boey. 88. Tete - 35. Mohamed Elyounoussi, 58. Diogo Goncalves)

B-alagrupp
Londoni Arsenal - Eindhoveni PSV 4:0 (8. Bukayo Saka, 20. Leandro Trossard, 36. Gabriel Jesus, 70. Martin Odegaard)

Sevilla - Lens 1:1 (9. Lucas Ocampos - 24. Angelo Fulgini).

C-alagrupp
Madrid Real - Berliini Union 1:0 (90+4. Jude Bellingham)

Braga - Napoli 1:2 (84. Bruma - 45. Giovanni Di Lorenzo, 89. Sikou Niakate (omavärav))

D-alagrupp
Benfica - Salzburg 0:2 (15. Roko Simic (pen), 51. Oscar Gloukh)

Real Sociedad - Milano Inter 1:1 (4. Brais Mendez - 87. Lautaro Martinez)

Mängude eelvaade

Inglismaa kõrgliigas tänavu viiest mängust kolm kaotanud Manchester United saab Meistrite liiga A-alagrupis kohe pureda kõva pähkli, sest nad sõidavad küll Saksamaa valitsevale meistrile Müncheni Bayernile. „Ma ei tea, kas see on parim aeg [Unitediga mängimiseks], sest kriisis meeskonnad võivad seda enda kasuks ära kasutada,“ vihjas Bayerni ründaja Harry Kane viimasele kahele Inglismaa kõrgliiga voorule, kus ManU kaotas 1:3 Arsenalile ja Brightonile. „Peame olema enesekindlad, sest mängime kodus oma fännide ees. Peame alustama hästi ning survestama vastast. Üldiselt on see mäng, mida tahame domineerida.“

Inglismaa suurklubi Londoni Arsenal võtab B-grupis kodus vastu hollandlaste Eindhoveni PSV, samal ajal kohtuvad Hispaanias Sevilla ja Lens.

Viimase kümne aasta jooksul viis Meistrite liiga tiitlit võitnud Madridi Real võõrustab tänavuse hooaja esimeses matšis Berliini Unioni. Teises C-alagrupi mõõduvõtus kohtuvad Braga ja valitsev Itaalia tšempion Napoli. D-alagrupis tänased kohtumised on Benfica - Salzburg ning Real Sociedad - Inter