Kanguri viimase vaatuse võitis kindlalt Kalev/Cramo, kes võitis Tartu legende 63:48. Kaheksast kolmesest seitse tabanud Branko Mirkovic viskas üleplatsimehena Kalevi kasuks 21 punkti, Kanguri arvele jäi 8 punkti, 7 lauapalli ja 3 söötu. Tartu kasuks viskas 11 punkti Kristo Saage. Vaata Kanguri lahkumismängu statistikat SIIT.

Paf liiga kohtumises sai paremini minema kodupubliku ees mänginud Kalev/Cramo, kes pääses Manny Suarezi vedamisel kolme minutiga 6:0 juhtima. Kuid peagi läks hoogu natuke enam kui kahe minutiga kaheksa silma toonud Tartu äär Johnny Hughes III, mistap kalevlased leidsid end tagaajaja rollist ning nad kaotasid avaveerandi 17:20.

Väikese puhkepausi järel sai Kalev kaitse lukku, mistap Rinalds Malmanise ja Rain Veidemanita mänginud Tartu viskas järgmise nelja minuti jooksul vaid kaks silma ja needki tulid vabaviskejoonelt. Edu kätte saanud tallinlased läksid kahe poolaja vahelisele mõttepausile seisult 37:31.

Kolmanda veerandi alguses jõudis Tartu kahe silma kaugusele (44:42), kuid tagamängijate õnnestumiste abil tegi Kalev/Cramo järgmise nelja minutiga 11:0 spurdi. Otsustavale neljandikule läksid tallinlased vastu eduseisus 58:46.

Anatoli Šundeli ja Aleksander Tassa õnnestumiste toel jõudsid taaralinlased neljanda veerandaja keskel ühe silma kaugusele. Ent lõpuminuteil oli kindlam siiski Kalev/Cramo, kes võitis matši 74:71. Võitjate parimatena viskasid Kovliar 16, Mihkel Kirves 16 ja Suarez 15 punkti, Tartu poolel tõid Hughes 15 ja Šundel 12 silma.