Kohtumine algas koduvõistkonnale šokiga ning juba 5. minutil viis Ander Barrenetxea tabamus Sociedadi juhtima. Madridi võistkond asus jahtima viigiväravat, millele oldi mitmel korral väga lähedal, kuid poolajapausile mindi siiski külalisvõistkonna 1:0 eduseisus.

Kodumeeskond tegi teisele poolajale perfektse alguse. 46. minutil sai trahvikasti joone lähistel söödu Federico Valverde, kes virutas nahkkera postipõrkest võrku. Väravast indu juurde saanud Madridi võistkond lõi peagi ka teise. 60. minutil andis Fran Garcia perfektse tsenderduse värava alla, mille suunas peaga raamidesse Joselu Mato. Lõpuvile kõlades olid tablool kodumeeskonna 2:1 võidunumbrid.

Esimest korda tänavusel hooajal jäi Madridi klubi eest väravata Jude Bellingham. Nelja esimese liigamänguga lõi inglane koguni viis tabamust, millega ta on LaLiga suurim väravakütt.

Madridi Real jätkab viie vooru järel 15 punktiga Hispaania kõrgliiga tipus. Teist kohta hoiab Barcelona, kes on kogunud 13 silma.