Barcelona alustas Estadio Olímpicol toimunud vastaseisu võimsalt ning haaras kohe avaminutitest initsiatiivi enda kätte. 25. minutil saadi lõpuks enda tahtmine, kui Joao Felix toimetas fantastilise löögiga palli väravasse. Seitse minutit hiljem kahekordistas Robert Lewandowski katalaanide eduseisu. Poolajapausile mindi Barcelona 2:0 juhtimisel.

Barcelona jätkas teist poolaega sealt, kust esimesel pooleli jäädi. 62. minutil toimetas nahkkera otse karistuslöögist väravavõrku Ferran Torres ning mõni minut hiljem lõi Barcelona neljanda tabamuse Raphinha. Mängu lõppskoori vormistas 81. minutil Joao Cancelo.

5:0 võidu teeninud Barcelona tõusis vähemalt ajutiselt Hispaania kõrgliiga liidriks. Viiest mängust on Kataloonia klubi teeninud 13 punkti. Nende lähim jälitaja Madridi Real kohtub täna 22.00 koduväljakul Real Sociedadiga.