Suurim draama rullus lahti Tottenham Hotspuri ja Sheffield Unitedi vahelises kohtumises. Koduväljakul mänginud Tottenham jäi väravateta lõppenud avapoolaja järel kaotusseisu 73. minutil, kui mänguskoori avas Gustavo Hamer.

Tottenham asus uljalt viigiväravat jahtima, kuid midagi ülemäära ohtliku ei suudetud korda saata. Mängu peakohtunik lisas kohtumisele koguni 12 lisaminutit. Siis hakkas juhtuma. Kaheksandal üleminutil viigistas nurgalöögi järel mänguseisu Richarlison ning kaks minutit hiljem viis Dejan Kulusevski kodumeeskonna juhtima. Järelejäänud aja jooksul Sheffield Tottenhamle ohtu ei kujutanud ning kodumeeskond teenis tabelisse väärtuslikud võidupunktid.

Must õhtu oli Manchester Unitedi poolehoidjatel, kelle lemmikud kaotasid koduväljakul 1:3 Brightonile. Danny Welbeck viis külalisvõistkonna 20. minutil juhtima. Teise poolaja alguses kahekordistas Brightoni eduseisu Pascal Gross ning 71. minutil lõi külalisvõistkonna kolmanda tabamuse Joao Pedro. Unitedi auvärava sai enda nimele Hannibal Mejbri.

Suurim tiitlipretendent Manchester City suutis võõrsil West Hami vastu mängida 0:1 kaotuseisu võiduks. Kodumeeskonna viis juhtima James Ward-Prowse´i 36. minuti tabamus. City vastas teisel poolajal kolme väravaga, mille said enda nimele Erling Haaland, Bernardo Silva ja Jeremy Doku.