Finaalis alistas Tokyo olümpiamängude individuaalvõistluse pronksinaine 15:10 Irina Embrichi. Poolfinaalis oli ta 15:5 üle Nelli Differtist ja veerandfinaalis võitis ta 15:7 Erika Kirput. Kirpu oli kaheksandikfinaalis tulemusega 15:9 konkurentsist lülitanud Julia Beljajeva.

„Alati on hea tunne võita ja täna tundsin end rajal väga hästi,“ kirjutas Lehis oma Facebooki lehel. „Eelmise hooaja lõpus tagasi kiirustades tekkis väga veider olukord, kus tundsin end rajal justkui võõrkeha. Aga arutasime, arutasime ja siis arutasime veidi veel ning tegime omad järeldused ja parandused… aga see oli alles hooaja esimene võistlus. Vahepeal tuleb veel väiksemaid võistluseid ning siis juba Tallinna Mõõga asemel Itaalias toimuv MK-etapp 10.-12.11.“

„Hooaeg saab olema kindlasti väljakutsuv, kuna juba suvel toimuvad olümpiamängud ning sinna kvalifitseerumiseks oleks vaja teha elu parim ja natukene nagu võimatu hooaeg. But nothing’s impossible (midagi pole võimatu), jah?“ lisas ta.

Võistluste käik:

Veerandfinaalid
Katrina Lehis - Erika Kirpu 15:7
Nelli Differt - Sofija Prošina (Läti) 15:8
Veronika Zuikova - Iris Maria Matskevitš 15:11
Irina Embrich - Kristina Kuusk 15:7

Poolfinaalid
Lehis - Differt 15:5
Embrich - Zuikova 15:10

Finaal
Lehis - Embrich 15:10

Meeste seas tuli karikavõitjaks Sten Priinits. Ta alistas finaalis tulemusega 13:12 Oliver Laasiku ja poolfinaalis 15:9 Erik Tobiase.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid