Granada algviisikusse kuulunud Konontšuki arvele jäi 12 punkti. Granada kodulehe teatel oli ääremängija eriti heas hoos kolmandal veerandil, mil ta viskas kümme punkti järjest.

Võitjate resultatiivseim oli 16 punktiga Kwan Cheatham, 13 punkti lisas Cristiano Felicio. Valencia kasuks viskas Chris Jones 11 punkti. Valencial olid teiste seas puudu Semi Ojeleye, Brandon Davies ja Martin Hermansson.

Suvel Eesti järelkasvukoondises häid esitusi teinud Carlos Jürgens pidas esimese ametliku mängu Kedainiai Nevežise eest. Leedu kõrgliigat alustati võõrsil Jonava vastu, Nevežis kaotas 77:94.

Jürgens sekkus mängu vahetusest ja viskas 21 minuti jooksul kaks punkti. Lisaks jäi tema arvele kaks vaheltlõiget. Nevežise resultatiivseim oli 16 punktiga Robertas Kelacius, Jonava kasuks viskas mullu Eesti-Läti liigas Ventspilsi ridades säranud Ivan Gandia-Rosa 22 punkti.