Tattar alustas USA suurturniiri kolmandat päeva kolmandal kohal. Eestlanna läbis esimesed kaks ringi tulemusega (-6 alla par´i) ning kaotas liidrikohta hoidnud Eveliina Salonenile ja Hailey Kingile ühe viskega.

Eesti kettagolfar tegi kolmandale päevale fantastilise alguse. Esimeses viiest rajast teenis Tattar kolm birdie´t, millega ta tõusis kiirelt võistluste liidriks. Kuna Saloneni ja Kingi esimesed korvid ebaõnnestusid, kasvas eestlanna edu nende ees koguni viiele viskele. Järgmiseid korve mängides hakkas Tattari edu jälitajate ees kahanema.

Seitsmendal korvil teenis Tattar päeva esimese bogey ning kohe järgmisel korvil double bogey. Järgmisel neljal korvil korjas eestlanna veel kaks bogey´t. Eriti suur ebaõnn tabas teda 12. korvil, kus 10 meetri raadiusest tehtud putt veeres põrkest 15-20 meetri kaugusele korvist. Nõnda oli üks hetk Tattari edu Kingi ja Saloneni ees kõigest üks vise.

Järgmine külm dušš tabas Tattarit 15. ja 16. rajal, kus ta korjas vastavalt double bogey ja bogey. Kaks korvi enne võistluspäeva lõppu tõusis taas liidriks ameeriklanna King. Tattar ja Salonen kaotasid talle kahe viskega ja jagasid teist kohta.

Päeva lõpp oli eestlanna poolt igati soliidne 17. rajal teenis ta birdie ning päeva viimasel korvil mängis par´i. Eesti kettagolfar läbis raja 64 viskega (4 üle par´i), mis andis ringi reitinguks 961.

Homse finaalpäeva eel jagavad liidrikohta päeva parima ringi teinud ameeriklanna Ohn Scoggins ja Hailey King tulemusega -3 alla par´i. Tattar jääb neist maha ühe viskega. Neljandat kohta hoiab soomlanna Eveliina Salonen (-1).

Tattar tuleb homme rajale Eesti aja järgi 16.55.