Prantsuse ründeäss Kylian Mbappe lõi küll kodupubliku ees kaks väravat, kuid sellest jäi väheks ja PSG pidi vastu võtma hooaja esimese kaotuse.

Nice`i poolel tegi kahel korral skoori Nigeeria koondise ründaja Terem Moffi, ühe värava autoriks oli Gaetan Laborde.

PSG peatreener Luis Enrique avaldas kaotuse järel Nice`ile tunnustust: „Nad olid meist füüsiliselt üle ja samuti olid nad vasturünnakutel väga head. Nice on tugev meeskond, neil väga atraktiivne mänguplaan.“

PSG-l on viie vooru järel kaheksa ja Nice`il üheksa punkti. Liider on mängu vähem pidanud Monaco 10 silmaga.

Saksamaa kõrgliigas kaotas hooaja esimesed punktid Müncheni Bayern, piirdudes kodus Leverkuseni Bayeri vastu 2:2 viigiga. Inglane Harry Kane viis juba seitsmendal minutil Bayerni juhtima, saades Bundeligas kirja oma neljanda värava, ent avapoolaja keskel Alex Grimaldo viigistas.

Bayern pääses uuesti ette 86. minutil, kui sihile jõudis Leon Goretzka, kuid ka sellele oli külalistel vastus olema. Viigipunkti päästis Leverkusenile Exequiel Palacios, kes realiseeris viimasel mänguminutil penalti. Külalised peavad viigi eest tänama ka Soome koondise väravavahti Lukas Hradeckyt, kes tegi suurepärase mängu ja päästis mitmel korral oma meeskonna.

Bayern ja Bayer jagavad nelja vooru järel 10 punktiga esikohta.