Värskelt taas isaks saanud 35-aastane Maxim Vorovski on üks edukamaid Eesti kikkpoksijaid. Karjääri jooksul on ta kogunud 33 võitu ja viis kaotust. Vorovski tiitlite seas on Balti K1 kikkpoksi meister amatööride seas ja 2021 KOK maailmameister. Oma viimase profimatši tegi Vorovski 2021. aastal ja nüüd on ta tagasi tippvormis.

Adrenaliinirohke õhtu jooksul astuvad lisaks Vorovskile võitlustulle Eesti parimad võitlejad, teiste seas Uku Jürjendal, Hendrik Themas, Maikel Astur ja Ott Remmer. Nende vastasteks tugevad külalisvõitlejad välismaalt.

Õhtu lõpetab ürituse ametlik järelpidu Aftermatch, kus astub peaesinejana üles Saksa elektroonilise tantsumuusika DJ ja produtsent ATB. Oma esimese singliga „9 PM (Till You Come)“ jõudis mees kohe Briti muusikatabeli tippu. Sealt jätkus edu, mis tõstis artisti maailma top DJ-de hulka. Oma tegutsemise jooksul on artist välja andnud 11 albumit. Tantsumuusika põrandaid on hullutanud ATB hitid „Don't Stop“, „Killer“, „The Summer“ ja paljud teised.

The League ja järelpidu Aftermatch toimuvad Tallinnas Tondiraba Jäähallis laupäeval, 4. novembril. Piletid on saadaval Piletilevist ja Ticketerist.