Panter kohtub Haabersti jäähallis kahel korral HS Riga meeskonnaga - laupäeval kell 18.10 ja pühapäeval kell 14.10. Delfi TV teeb mõlemast mängust otseülekande. Laupäevast mängu kommenteerib Vallot Pukk, pühapäevast Jens Hubert Parras. Mänge näevad Delfi Kogupaketi tellijad.

Panteri - HS Riga laupäevase kohtumise esimese kolmandik lõppes 1:1. Kümnendal minutil viis Kevin Parras Eesti klubi juhtima, kolmandiku lõpus suutis Läti tiim viigistada. Teisel kolmandikul viskasid Pantrid kaks väravat ja läksid 3:1 ette, tabamuste autoriteks olid Andre Linde ja Patrick Kookmaa. Kolmanda perioodi seitsmendal minutil viis Mihkel Võrang Pantrid juba 4:1 ette ja lõpuks võideti 4:2.

Hooaja kahes esimeses matšis pidi Panter tunnistama HK Prizma 4:0 ja HK Kurbadsi 3:1 paremust.

Balti Hokiliigas mängivad sel hooajal kokku üheksa klubi, neist viis Lätist, kolm Leedust ja üks Eestist.