Äripäev kirjutas juulikuus, et kui Levadia presidendi Viktor Levada metalliärid möödunud kümnendi alguses kokku kukkusid, siis enne pankrotti Leedus liikus firma vara uude kehasse ja äritegevus jätkus. Kuigi Levada oma nimega Leedus äriga rohkem seotud polnud, sai hiljem firma üheks omanikuks Levadat erinevates pankrotiasjades abistanud endine advokaat Raul Markus, täpsemalt tema firma Bolg Advisors.

Kui Markus aastaid hiljem metalliäri – mis kandis nüüd nime Steeltrade – müüs, hakkas müügist saadud raha voolama Levadaga seotud firmadele, inimestele ja jalgpalliklubile. Kuna laenu pähe antud raha pole jalgpalliklubist Bolgile tagasi makstud, viisid Markuse vihased võlausaldajad kohtusse FCI Levadia pankrotiavalduse ning Capital Inkasso OÜ käes on 2,4 miljoni euro suurune võlanõue jalgpalliklubi vastu.

6. septembril toimus Harju maakohtus kohtuistung, kus Capital Inkasso OÜ taotles Levadialt 2,4 miljonit eurot. Nüüd teatas klubi, et neid mõisteti õigeks ning menetlus on lõpetatud.

FCI Levadia president Viktor Levada on veendunud, et maakohtu otsus jääb jõusse ka juhul, kui Capital Inkasso selle edasi kaebab. „Tegemist on pahatahtliku ja alusetu nõudega, mille taga on kriminaalsetes ringkondades tuntud inimesed,“ ütles Levada.