„Meil läks hästi. Olime algusest peale teravad. Lõime kiiresti värava ja see on sellistes mängudes oluline,“ sõnas teisipäeval oma 38. sünnipäeva tähistanud Tedesco Belgia meediale.

„Väga madalal mängiva kaitseliini vastu pole lihtne ruumi leida ja võimalusi luua. Täna õhtul lõime palju võimalusi, suurepärane tunne,“ lisas peatreener.

Mängu pealelöögid jäid eile Belgia kasuks koguni 21:1.

Võimaluste realiseerimisega peatreener siiski päris rahule ei jäänud. „Meil ​​oli rohkelt võimalusi, aga me võinuks rohkem väravaid lüüa. Selles osas peame oma mängu parandama, efektiivsust tõstma. Meil ​​ei pruugi suuremates matšides nii palju võimalusi tekkida.“

Tedesco ei tahtnud ühtegi mängijat eraldi esile tõsta ning rõhutas kollektiivset head esitust. Romelu Lukaku lõi eile kaks väravat, jala said valgeks ka Jan Vertonghen, Leandro Trossard ja Charles De Ketelaer.

Belglased peavad oktoobris sõitma võõrsilmängule Austriasse ja võõrustama Rootsit. Hetkel on Belgial ja Austrial võrdselt 13 punkti ning Rootsil - kaotas eile kodus Austriale 1:3 - 7 silma.

„Oktoobris tulevad karmid mängud ja siis tuleb edasipääs kindlustada,“ lausus Tedesco, kelle hoolealused lõpetavad valiksarja mänguga Aserbaidžaani vastu. Põhimõtteliselt peaks belglastele EM-pääsme kindlustamiseks piisama ühest võidust.