Kui laupäeval jäid eestlased koduses Lillekülas rootslastele viie väravaga alla, siis teisipäeva õhtul said belglased Brüsselis täpselt sama suure võidu. Belgia meeskond asus 24 127 pealtvaataja ees peetud mängu juhtima juba neljandal minutil, kui skoori avas Jan Vertonghen. 150. koondisemängu pidanud keskkaitsja jõudis sihile nurgalöögi järel peaga, kui meie puurilukk Karl Jakob Hein tuli ebaõnnestunult väravast välja.

18. minutil tegi kodumeeskond seisuks 2:0 - tõelise iluvärava sepistas Leandro Trossard, kes purjetas trahvikastis mitmest Eesti kaitsjast mööda ning virutas palli Heina jaoks püüdmatult ristnurka. Avapoolaja keskel sai Henri Anier pika söödu ette ning suutis Belgia karistusalas kaitsjate vahelt löögile pääseda, põrutades palli latti. Etteruttavalt võib öelda, et see jäigi Eesti koondise ainsaks (!) pealelöögiks.