HC Panteri ajaloo teine kohtumine Balti liigas algas šokiga, kui juba minuti möödudes Aleksandrs Biskinsi tabamusest kaotusseisu jäädi. Esimesel kolmandikul rohkem väravaid ei löödud ning pausile mindi lätlaste 1:0 eduseisus.

Teine kolmandik algas üks-ühele esimesega. Seekord pidas Tallinna klubi vastu 18 sekundit kauem, kuid Biskinsi teine tabamus ja Kurbadsi 2:0 edu oli tõsiasi.

Mängu viimasel kolmandikul avanes HC Pantril lootus tagasitulekuks, kui Kevin Parras realiseeris 9. minutil tallinlaste arvulise ülekaalu. Viimane sõna jäi siiski Läti klubile ning Arturs Mickevicsi värav kohtumise lõpus tõi Kurbadsile 3:1 võidu.

HC Panter tuleb jääle taas nädalavahetusel, kui laupäeval ja pühapäeval vastavalt kell 18.10 ja 14.10 on Pantrite vastaseks HS Riga meeskond.