Hollas – Remmelg said reede õhtul peetud veerandfinaalis 2:0 (21:16, 21:13) võidu Poola duo Agata Ceynova – Marta Lodej üle ning poofinaalis mindi vastamisi ukrainlannade Inna Makhno – Sofiia Rylovaga.

Poolfinaal algas Hollase ja Remmelga jaoks kehvalt, kui avavaatus kaotati kindlalt 12:21. Seejärel suudeti end aga koguda ja pöörati teine geim enda kasuks tulemusega 21:19. Otsustavas kolmandas vaatuses suutsid napi 15:13 paremuse maksma panna samuti eestlannad. Mäng seega Eesti paarile tulemusega 2:1, kirjutab Volley.ee.

Finaalis kohtusid Hollas – Remmelg teise Ukraina paariga Maryna Hladun – Tetiana Lazarenko ning see kohtumine läks üsna kindlalt ukrainlannadele, kes võtsid 2:0 (21:10, 21:14) ja nii said eestlannad taas koju naasta hõbedaste autasudega ja korraliku tõusuga edetabelis.

Alagrupiturniirilt otse veerandfinaali

Otse põhiturniirile pääsenud eestlannad alistasid esimeses alagrupimängus 2:0 (21:16, 21:19) poolatarid Melania Marcinowska – Nicole Jochymi.

Alagrupi esikoha saaja otsustanud kohtumises saadi väga pingelise võitluse järel 2:1 (21:15, 18:21, 16:14) jagu Tšehhi paarist Anna Pavelkova – Katerina Pavelkovast. Nii tagati koht otse veerandfinaalis.