Soomlased olid poolajavileni oma kaitse selles valiksarjas lukus hoidnud rohkem kui 300 minutit. Esimesena oli väravale lähedal Christian Eriksen, kelle karistuslöögi viis minutit peale vaheaega väravavaht Lukaš Hradecky suurepärase tõrjega pareeris.

Kokku kirjutati Hradecky statistikasse viis tõrjet, neist kolm teisel poolajal, samal ajal kui Kasper Schmeichelil oli täna hoopis kergem tööpäev (mitte ühtegi tõrjet).

Mängukäiku ilmestavad hästi ka pallivaldamine (taanlastele 64% vs 36%) ja pealelöögid (9:0, neist raamide vahele 4:0), söötude (361:189) ning ohtlike rünnakute arv (54:11).

Teises H-alagrupi kohtumises võitis Kasahstan kodus samuti 1:0 Põhja-Iirimaad. Kell 21.45 kohtuvad veel San Marino ja Sloveenia.

E-alagrupis sai Moldova võõrsil 1:0 võidu Fääri saarte üle, G-alagrupis oli Montenegro kodus 2:1 parem Bulgaariast.