Sügisjooksu 10 kilomeetri distantsil tegi stardist alates soolojooksu Eesti parim maratoonar Tiidrek Nurme Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist, kes sai võiduajaks 29 minutit ja 31 sekundit.

Teiseks tuli mitmekordne orienteerumise Eesti meister Kenny Kivikas (30.52) ja kolmandaks triatleet Johannes Sikk (31.07).

Naiste võitjana finišeeris Laura Maasik Nõmme kergejõustikuklubist ajaga 34.46. Teise koha võitis Liina Luik (35.34) ja kolmandale kohale tuli Liis-Grete Arro (36.31) klubist Jooksupartner.

Tallinna Maratoni programm jätkub pühapäeva hommikul kell 9.00 Toompea jalamilt Falgi teelt startiva 42 kilomeetri ja 195 meetri pikkuse klassikalise maratonijooksuga, mille raames toimuvad ka Eesti ja Tallinna meistrivõistlused ning selgitatakse ka Põhjamaade politsei meistrid.