Viljandi jättis Kehra selja taha juba esimesel poolajal

Matš rullus lahti aegamööda. Kümnendaks mänguminutiks oli visatud kõigest seitse väravat – viis Viljandile ja kaks Kehrale. Külalisvõistkonda Kehrat vaevas realiseerimispõud.

Alates 13. minutist, mil Dmytro Yankovskyi viimasena Kehra eest skooris, püsis Kehra nelja peal. See tõsiasi muutus alles 24. minutil, kui Alvar Soikka puuriluku Rasmus Otsa üle mängis. Selle kümnekonna minuti jooksul oli Viljandi aga kogunud viis lisaväravat. 10-väravalist edumaad Viljandi veel ei saavutanud ja sedasi mindi poolajale seisult 16:7.

Teise poolaja 12. minutil saatis järjekordse kirstunaela Kehra väravasse Sten Maasalu, tehes seisuks 21:11. Sellele eelnenud Kristjan Kooviti punane kaart ei paistnud Viljandi tegevust morjendavat – Maasalu väravale järgnes koheselt ka Mikk Variku tabamus ja vahemaa oligi juba 11-väravaline. 55. minutil liitus Viljandi 30-ne värava klubiga, kui Andrei Basarab oma kolmanda värava kirja sai. Mäng lõppes üldresultaadiga 32:18.

Võitjate resultatiivseim oli Hendrik Koks seitsme väravaga. Viie väravaga panustas Sten Maasalu. Kehra suurimaks skoorijaks jäi neli väravat visanud Dmytro Yankovskyi.

„Hooaja ettevalmistus kujunes edukalt. Käisime ühel kontrollturniiril, kus peamiseks eesmärgiks seadsime, et kõik saaks mängida. Üldpildis läks kõik nii, nagu plaanisime,“ kommenteeris Hendrik Koks. „Tänane mäng näitas ära, mida peame veel lihvima ja kus maal me oleme. Natukene jäime hätta positsioonirünnakuga, kuid kaitse oli täitsa hea. Sellise võidu pealt on hea edasi minna.“

Tuleval nädalal algab ka karikavõistluste sari. Esimeses matšis, mis leiab aset 13. septembril, kohtuvad HC Kehra/Horizon Pulp&Paper ja Põlva Serviti.

Järgmised mängud meeste meistriliigas:

20.09.2023 19:00 Kalevi Spordihall HC Tallinn – Mistra

20.09.2023 19:00 Kehra Spordihoone HC Kehra Horizon Pulp&Paper – SK Tapa

24.09.2023 16:00 Mesikäpa Hall Põlva Serviti – Viljandi HC

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid