Täna hommikul kell Pika Hermanni jalamilt startinud 21,1 kilomeetri pikkuse poolmaratoni võitis Uganda jooksja Ali Chebures ajaga 1:01.35. Teisena lõpetas Elvis Chevor (1:01.45) Keeniast ning kolmandaks tuli tema kaasmaalane Eric Leon Ndiema (1:01.50). Üldjärjestuses viieteistkümnendana lõpetas kiireim Eesti jooksja Bert Tippi (1:10.39).

Naiste poolmaratonis said kolmikvõidu Keenia jooksjad. Võitjaks tuli üldarvestuses üheksandana lõpetanud Beatrice Cheserek uue kõrgetasemelise Tallinna poolmaratoni rekordiga 1 tund 8 minutit ja 22 sekundit. Teisena ületas finišijoone Janet Ruguru Gishumbu (1:08.30) ja kolmandana Lydia Jebichi Korir (1:08.49). Naistest jõudis kuuendana finišisse rohkem kui sada Eesti meistritiitlit võitnud Jekaterina Patjuk (1:17.11) ning kaheksandana oma poolmaratoni debüüdi teinud kolmekordne keskmaajooksu Eesti rekordiomanik Liina Tšernov (1:24.56).

Eesti suurima rahvaspordisündmuse programm jätkub täna kell 17 kümnekilomeetri pikkuse RIMI Sügisjooksuga ja kulmineerub pühapäeva hommikul kell 9 startiva maratonidistantsiga. Täna algusega kell 11.30 toimuvad Snelli staadionil Limpa Lastejooksud.