Šotimaa jalgpallikoondis jätkab A-valikgrupis täiseduga. Eile õhtul mängiti võõral väljakul üle Küpros 3:0. Šotimaa lõi kõik kolm väravat esimese pooltunni jooksul, kui skoori tegid Scott McTominay, Ryan Porteous ja John McGinn.

Eile toimunud teises sama valikgrupi kohtumises võitis Hispaania võõral väljakul 7:1 Gruusiat. Grupi liidrina jätkab Šotimaa, kes on viies mängust teeninud 15 punkti. Hispaania on kolmest mängust kogutud kuue punktiga teisel kohal.

Täiseduga jätkab ka Portugal, kes alistas eile võõral väljakul 1:0 Slovakkia. Mängu ainsa värava lõi 43. minutil Bruno Fernandez. Samas valikgrupis toimus eile veel kaks kohtumist. Luksemburg võitis koduväljakul 3:1 Islandit ning Bosnia ja Hertsegoviina oli 2:1 parem Liechtensteinist.

Portugal jätkab valikgrupi liidrina, olles viiest mängust teeninud 15 punkti. Teist kohta jagavad Slovakkia ja Luksemburg, kes mõlemad on viie mänguga kogunud 10 punkti.

Viimasel kahel MM-il medali võitnud Horvaatia korraldas koduväljakul Läti vastu purustustöö. Eesti lõunanaabritele löödi 90 minutiga viis vastuseta väravat. Kaks tabamust sai enda nimele Bruno Petkovic ning korra said jala valgeks Luka Ivanusec, Andrej Kramaric ja Mario Pasalic.

Teises sama valikgrupi kohtumises mängisid Türgi ja Armeenia 1:1 viiki. Türgi jätkab grupi liidrina, olles viiest mängust kogunud 10 punkti. Teist kohta jagavad Horvaatia ja Armeenia seitsme punktiga.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid