Valiksarja võiduga Norra üle ja kaotusega Šotimaale alustanud Hispaania haaras kohe esimestest minutitest kohtumise enda kontrolli alla. Esimene värav löödi 22. minutil, kui jala sai valgeks Alvaro Morata. Mõni minut hiljem lõi palli enda väravavõrku Solomon Kvirkvelia ning Hispaania juhtis 2:0. Poolaja lõpus lõid hispaanlased veel kaks tabamust. 38. minutil sahistas võrku Dani Olmo ja kaks minutit hiljem lõi teise tabamuse Morata. 15-minutilisele pausile mindi Hispaania 4:0 eduseisus.

Teise poolaja alguses oli kodumeeskonna fännidel põhjust veidigi rõõmu tunda. 49. minutil lendas pall võrku Watfordis mängiva Giorgi Chakvetadze jalast. Hispaania jätkas kodumeeskonna suurt survestamist ning 65. minutil vormistas Morata kübaratriki. Järgmise 15 minuti jooksul vormistasid mängu lõppskoori Nico Williamsi ja 16-aastase Lamine Yamali tabamused.

Mängu viimase värava löönud Yamalist sai kolmas kõige noorim mängija, kes on Euroopa riigi koondise eest ametlikus mängus jala valgeks saanud. Hispaania koondise tulevikustaar on hetkel 16 aasta ja 57 päeva vanune.

7:1 võidu teeninud Hispaania jätkab A-valikgrupis teisel kohal, olles kolmest mängust teeninud kuus punkti. Gruusia jätkab 4 punktiga grupi viiendal kohal. Valikgruppi juhib kõik neli kohtumist võitnud Šotimaa.