Ojakäär ja Dahlin alistasid veerandfinaalis teisena asetatud Joao Fonseca (Brasiilia) ja Ilijan Radulovi (Bulgaaria) tulemusega 6:4, 4:6, 10:8.

Avasetis tegi Eesti-Rootsi paar otsustava murde eduseisul 5:4, kuid teise seti võitsid vastased kolmandas geimis tehtud murdega samuti 6:4.

Otsustavas lõppmängus suutsid vastased veel 6:8 seisult viigini 8:8 jõuda, ent kaks viimast punkti said Ojakäär ja Dahlin.

Äralöökide osas jäid Fonseca/Radulov peale 22:19, kuid lihtvigu tegid Ojakäär/Dahlin vaid kuus vastaste 13 vastu. Murdepalle said võitjad viis ja vastased kaks ning mõlemad paarid suutsid neist realiseerida ühe.

Poolfinaalis lähevad Ojakäär ja Dahlin vastamisi asetamata Austraalia - USA paariga Hayden Jones ja Alexander Razeghi.