Veerandfinaalis Saksamaalt valusa 79:81 kaotuse saanud Läti jäi Itaalia vastu avaveerandajal 10:23 kaotusseisu, kuid poolajapausile mindi juba lõunanaabrite 46:42 eduseisul.

Kuigi teise poolaja alguses jäi Itaalia korraks isegi 14 punktiga maha, siis kolmas veerandaeg lõppes lätlaste 67:62 eduseisul. Otsustaval veerandajal õnnestus Lätil edu hoida ja lõpuks võeti 87:82 võit.

Võitjate parimana viskas Andrejs Gražulis 28 punkti. Aigars Škele lisas 12 ja Arturs Žagars 10 silma. Itaallaste resultatiivseim oli Luigi Datome 20 punktiga.

Viienda koha mängus läheb Läti laupäeval vastamisi Leeduga, kes alistas 100:84 Sloveenia.

Leedu poolelt säras kaksikduubliga Jonas Valanciunas, kes kogus 24 punkti ja 12 lauapalli. Üleplatsimeheks kerkis aga 29 punkti visanud sloveenide tähtmängija Luka Doncic.