Alcaraz võitis veerandfinaalis Saksamaa esireketit Alexander Zverevit (ATP 12.) 6:3, 6:2, 6:4. Kohtumine kestis kaks tundi ja 24 minutit.

„Ma tunnen ennast nendel väljakutel ja New Yorgis väga mugavalt. Näitan siin oma parimat taset,“ rääkis eelmise aasta tšempion Alcaraz matši järel. „Eelmine aasta oli väga raske turniir, kui pidin alates neljandast ringist mängima viiesetiseid lahinguid finaali pääsemiseks. Tunnen, et olen füüsiliselt ja vaimselt poolfinaaliks valmis.“

Alcaraz lõi kohtumise jooksul kolm ässa ja tegi kolm topeltviga, Zverev lõi kuus ässa ja tegi nali topeltviga. Hispaanlase esimene serv õnnestus 575-liselt ja ta võitis 76% esimeselt servilt mängitud punktidest, Zverevi vastavad näitajad olid 68% ja 73%. Alcaraz realiseeris murdepalle 100%-liselt (5/5), kuid Saksamaa tennisist ei kasutanud ära ühtegi murdevõimalust (0/4). Matši 173-st punktist võitis Alcaraz 97 ja Zverev 76.

Turniiri poolfinaalis kohtub Alcaraz venelase Daniil Medevedeviga (ATP 3.), kes oli 6:4, 6:3, 6:4 parem kaasmaalasest Andrey Rublevist.

Kaks esimest poolfinalisti selgusid ka naiste turniiril. Maailma esireketiks tõusev Arina Sabalenka mängis veerandfinaalis üle hiinlanna Qinwen Zheng (WTA 23.) 6:1, 6:4 ja ameeriklanna Madison Keys (WTA 17.) võitis tšehhitari Marketa Vondroušovat (WTA 9.) 6:1, 6:4.