Kohtumise esimesed kümmekond minutit hoidis Flora vastast surve all, kuid mida aeg edasi, seda rohkem hakkas Vorskla kontrolli haarama, vahendab Eesti jalgpalliliit. Flora puurilukk Victoria Vihman pidi sooritama mitu tõrjet, et seljatagune puhtana hoida. Paraku muukisid ukrainlannad väravasuu lahti 27. minutil, kui täpne oli Nicole Kozlova. Üheksa minutit hiljem viigistas kauglöögist Lisette Tammik. Nurgalöögijärgselt löögile pääsenud Yana Kotyk viis Vorksla vaheaja eel üheväravalisse eduseisu.

Teise kolmveerandtunni alguses tegi skoori Mari Liis Lillemäe, kes läks äärelt tsenderdama, kuid pääses ise löögile ning virutas palli lati alla. 78. minutil lennutas Jessika Uleksin Helina Tarkmeele nurgalöögist tsenderdatud palli väravavõrku ning viis eestlannad 3:2 eduseisu. Kaks minutit enne normaalaja lõppu suutis Vorksla lüüa viigivärava ning kohtumise lisaajale viia. Lisaajal saatis edu Ukraina naiskonda, kui 93. minutil löödi oma neljas värav, millega otsustati kohtumise lõpptulemus.

Flora peatreener Aleksandra Ševoldajeva sõnul mängisid vastased nii nagu nad arvasid. „Oli selline lahtine mäng, vastased tekitasid ohtlikke momente läbi tsenderduste ja läbisöötude ning ründasid mitme mängijaga. Kokkuvõttes oli selline üles-alla mäng, kord nemad, siis meie – saime palliga mängida, surve üleval peale panna, ohtlikke olukordi tekitada, kaks korda kaotusseisust välja tulla ja juhtima minna, aga lõpuks oli vastane ohtlikum,“ ütles peatreener.

Kuigi Ševoldajeva sõnul oli täna tegu valusa kaotusega, saab siit palju kaasa võtta, et laupäevaseks vastaseks valmis olla. „Tänasest on kindlasti rohkem positiivseid asju kaasa võtta, tuleb vaid korra hinge tõmmata ja tööle hakata – leida üles kõik võtmekohad, vaadata, mis meid ees ootab ja leida parim lahendus selleks, et olla võimalikult edukad,“ ütles Ševoldajeva.

Järgmisena ootab Florat ees 3.-4. koha mäng, mis peetakse laupäeval, 9. septembril Eesti aja järgi kell 12.00. Vastane selgub tänasest teisest poolfinaalist, kui kell 18.00 kohtuvad SFK 2000 Sarajevo (Bosnia ja Hertsegoviina) ja ŽNK Osijek (Horvaatia).