Belgia ridades tegi ulmelise mängu 20-aastane endine Maaseiki klubi ja algavast hooajast Milano diagonaalründaja Ferre Reggers, kes tõi tiimile 27 punkti ning jäi kasuteguri poolest 23 punktiga plussi (rünnak 60%). Belgia nurgaründajast kapten Sam Deroo lisas 11 punkti (+5, rünnak 33%), teine nurk Mathijs Desmet 8 punkti (+4, rünnak 47%).

Eesti parimad olid Oliver Venno 16 punktiga (+14, rünnak 52%), Märt Tammearu 13 ja Robert Täht 10 punktiga.

Eesti rünnakuprotsent jäi mängu lõpuks 49%, Belgial 48%, vastuvõttki oli Eestil parem 27% - 17%, serviässasid lõid mõlemad meeskonnad 5, blokipunkte teenis Eesti 7 vastaste 5 vastu.

Seitsmendal EM-finaalturniiril mänginud Sinilõvide saagiks jäi viiest mängust üks 3:2 võit Šveitsi vastu. Tippvõistkondadele Itaaliale, Saksamaale ja Serbiale jäädi alla kindlalt 0:3. Tänase mängu helgeim hetk oli võidetud kolmas geim, mida võib pidada ta Eesti selle turniiri parimaks. Nii väikse skoori peale on sel EM-il belglased jätta vaid Saksamaa viiendas geimis, mis mängitakse teadupärast 15 punktini.