Arsenal alustas kohtumist võimsalt ning esimese pooltunni jooksul avanes neil mitmeid võimalusi avavärava löömiseks. Suurele survele vaatamata nõelas esimesena United. 27. minutil andis Christian Eriksen suurepärase läbisöödu Marcus Rashfordile ning külalisvõistkond asus 1:0 juhtima. Arsenal vastas väravale kiiresti ning kõigest minut hiljem viigistas kohtumise seisu Martin Ödegaard. Poolajapausile mindi 1:1 viigiseisul.

Teisel poolajal avanes võimalusi mõlemal võistkonnal. Kohtumise 59. minutil määras mängu peakohtunik Anthony Taylori Arsenali kasuks penalti, kuid pärast VAR-i ülevaatust muutis inglane otsuse ümber. Paar minutit enne 90 minuti täistiksumist lõi Alejandro Garnacho külalisvõistkonna juhtima. Taas sekkus mängu VAR ning värav tühistati napi suluseisu tõttu.

Arsenal ei olnud siiski enda viimast sõna öelnud. Mängu kuuendal lisaminutil löödi kauaoodatud juhtvärav, kui nahkkera toimetas nurgalöögi järel võrku Declan Rice. Kohtumise 11. üleminutil vormistas Gabriel Jesus meisterliku löögiga mängu lõppskoori.

Teistes eile toimunud kohtumistes alistas Crystal Palace 3:2 Wolverhampton Wanderersi ja Liverpool 3:0 Aston Villa.

Inglismaa kõrgliigat juhib nelja vooru järel Manchester City, kes on võitnud kõik neli kohtumist. Möödunud aasta meistrile järgevad 10 punktiga Arsenal, Liverpool, West Ham ja Tottenham.