Pärast tasavägist algust haaras Eesti avageimis juhtohjad, pääsedes ette 11:6. Sealt edasi kontrollisid eestlased geimi. Šveitslased jõudsid kolme punkti kaugusele (13:16), aga lähemale mitte. Esimene geim läks lõpuks Eestile 25:18.

Teises geimis oli seis veel viigis 10:10, kuid pärast seda hakkas Eesti tasapisi edu kasvatama. Suurimal hetkel oli vahe viis punkti (21:16 ja 22:17). 19:24 seisul päästsid šveitslased kaks geimpalli, kuid kolmandat enam mitte.

Kolmandas vaatuses juhtis Eesti 16:12, kuid punasärgid jõudsid järele ning viigistasid seisu 18:18 peale. 19:19 seisus pääses Šveits paari eduka rünnakuga juhtima ning kolmas geim kallutati endale 25:22. Neljas geim kuulus samuti šveitslastele - 25:21.

Lõpuks keeras Eesti siiski mängu enda kasuks, sest viiendas geimis jäid sinisärgid peale 15:13. Võitjate parim skoorija oli 23 punkti toonud Oliver Venno, Märt Tammearu toetas teda 15 ja Timo Tammemaa 14 silmaga. Šveitsi resultatiivseimad olid Luca Ulrich ja Julian Weisigk 17 punktiga.