Mitme aasta pikkuse pausi järel naasis Tallinna derbi Kadrioru staadionile. Laupäeva õhtul Lillekülas peetud NOËP-i kontsert nihutas Flora ja Levadia duelli Kadriorgu, kus viimati kohtuti omavahel 2018. aastal. Tulevärki pakuti külluses.

Kohtumist asus juhtima Flora, kui 36. minutil realiseeris penalti Konstantin Vassiljev. Eelnevas olukorras oli Til Mavretic trahvikastis pikali hüpanud Henrik Ojamaa. Kõrvaltvaatajale tundus penalti pigem pehmemapoolsem.

Levadia jõudis viigini 42. minutil. Mark Oliver Roosnupu hea söödu realiseeris väravaks Felipe Felicio. Teine poolaeg kuulus suuresti Levadiale. Juhtima asuti 59. minutil, kui oma kiirust näitas Mollo Bessala. Flora ärkas kohtumise lõpus. 83. minutil andis Vassiljev vasakult äärelt karistuslöögi kasti. Sergei Zenjov oli mees õigel kohal ning suunas palli peaga võrku. 2:2 kohtumine lõppeski.