Kadrioru staadionil toimunud matši eel oli Floral tabelis 55 ja Levadial 53 silma. Kohtumine algas derbile omaselt tuliselt, sest napilt enne täistundi saadeti ärritunud Levadia peatreener Curro Torres väljaku kõrvalt minema. Peagi tõmbas Levadia keskpoolik Tim Mavretic karistusalas maha Henrik Ojamaa ning 37. minutil saatis Konstantin Vassiljev 11 meetri karistuslöögi Karl Andre Vallneri selja taha.

Puhkama läksid meeskonnad seisult 1:1, sest 42. minutil lõi palli ühe puutega võrku Felipe Felicio. 59. minutil sai jala valgeks ka teine Levadia ründaja, sest kaitseliini taha pääses plehku Mollo Bessala, kes kasutas võimaluse ära.

Flora tõid tagasi mängu vanameistrid. 83. minutil riputas 39-aastane Vassiljev standardi karistusalasse, kus selle saatis peaga võrku temast viis aastat noorem Sergei Zenjov. See jäi ka 1186 pealtvaataja ees toimunud kohtumise viimaseks tabamuseks ehk tuline Tallinna derbi päädis 2:2 viigiga.