Reedese kvalifikatsiooni võitnud Oliver Goethe (Trident) vormelit tabas soojendusringi lõpus tehniline rike, mis tähendas, et Aron sai lähte esireast. Paraku loovutas eestlane esimestel ringidel paar kohta ja langes neljandaks.

Kaheksandal ringil tuli Gregoire Saucy (ART) avarii tõttu rajale turvaauto ning pärast kordusstarti trügiti eestlane paraku rajalt välja, mis langetas ta 12. kohale.

Sõidu teises pooles õnnestus Aronil aga oma positsiooni parandada ning finišijoone ületas ta seitsmendana.

Võidu noppis Jonny Edgar (MP Motorsport), teine oli Aroni tiimikaaslane Zak O'Sullivan ja kolmas Taylor Barnard (Jenzer).

Kuigi sel hooajal 164 punkti kogunud Gabriel Bortoleto (Trident) kindlustas juba reedel meistritiitli, siis tema selja taga käis tihe rebimine, millest väljus võitjana O'Sullivan (119 punkti). Aron (112 p) pidi leppima kolmanda kohaga ja neljas oli eilse sprindisõidu võitnud Franco Colapinto (MP Motorsport; 110 p).

Konstruktorite arvestuses võitis tiitli Prema (327 p), kes edestas Tridenti 19 ja MP Motorsporti 133 punktiga.