Tiitlikaitsja Manchester City on Premier League'i hooaega alustanud nelja võiduga. Täna mängiti koduväljakul 5:1 üle Fulham. Lisaks Haalandile tegid Manchesteri klubi eest skoori Julian Alvarez ja Nathan Ake.

Tottenham sai ühe viigi kõrvale kolmanda võidu. Võõrsil alistati 5:2 Burnley. Külalised jäid juba neljandal minutil Lyle Fosteri väravast kaotusseisu, aga Soni esimene tabamus seadis 16. minutil tabloole viiginumbrid. Esimese poolaja lõpus viis Cristian Romero Tottehami juhtima ja 54. minutil tegi James Maddison seisuks 3:1. Pärast Soni 63. ja 66. minuti väravaid juhtis Tottenham juba 5:1.

Brightoni 3:1 võidumängus Newcastle Unitedi üle lõi 18-aastane Eva Ferguson omade kasuks kõik väravad. Iirlase tabamused sündisid 27., 65. ja 70. minutil. Premier League'is on lisaks Fergusonile 18-aastaselt kübaratriki teinud vaid Michael Owen, Robbie Fowler ja Chris Bart-Williams.

Ühel päeval on Premier League'is kolm mängijat kolm väravat löödud varem vaid 23. septembril 1995, mil sellega said hakkama Robbie Fowler, Alan Shearer ja Tony Yeboah.