1458 pealtvaataja ees peetud kohtumises haaras Saksamaa 17:4 algedu ning võitis avageimi lõpuks 11 punktiga. Teises geimis oli suurim vahe 10 punkti seisudel 17:7 ja 20:10. Ainuke vähegi tasavägine geim oli kolmas, mil Saksamaa hakkas dikteerima pärast 11:11 viigiseisu. Šveits jõudis kahe punkti kaugusele veel seisul 21:23.

Matš kestis vaid tund ja 14 minutit. Saksamaa parimatena tõid Deniss Kaliberda ja Erik Röhrs 10 punkti (rünnakuprotsendid meestel vastavalt 77% ja 91%, kasutegurid mõlemal +5). Šveitsi tulemuslikum oli 8 punktiga Julian Weisigk (rünnak 33%). Sakslased said blokist 6, šveitslased 1 punkti. Kogu meeskonna rünnak oli Saksamaal 68%, Šveitsil 34%, vastuvõtt vastavalt 46% ja 49%. Serviässades jäi Šveits peale 8:2.

Šveitsile oli see teine 0:3 kaotus järjest. Kolmapäeval peetud avamängus Serbia vastu saadi geimides 19, 16 ja 19 punkti.

Tänases teises mängus Perugias kohtuvad Itaalia ja Serbia, mõlemad on oma senised kaks mängu võitnud. Itaalia on võitnud 3:0 Belgiat ja Eestit, Serbia 3:0 Šveitsi ja 3:1 Belgiat.

Enamus saalis viibinud publikust olid õhtuseks mänguks varakult kohad sisse võtnud Itaalia fännid, kuid Perugias on ka ligi 50-pealine Šveitsi toetajaskond. Päeva põhimänguks on oodata taas täismaja publikut ja vinget võrkpalliatmosfääri.