Eestlannal oli Zhengi esimeses ja kolmandas servigeimis kokku viis murdepalli, aga ta ei kasutanud neid ära. Hiinlanna oli mõnevõrra edukam, näiteks 2:4 seisult ei saanud Kanepi oma pallingugeimis silmagi pähe, ning 38-aastane eestlanna kaotas 39. minutit kestnud avaseti 2:6.

Teise seti alguses hoidis hiinlanna oma servigeimi nulliga ning tegi kohe otsa kiire murde, mistap 20-aastane tennisist näis minevat oma teed. Kuid seejärel sai kogenud Kanepi oma mängu käima ning ta võitis 46 minutit väldanud teise seti 6:3.

Kanepi jäi otsustavas geimis 0:2 taha, suutis ühe murde veel teha, kuid lõpuks pani hiinlanna oma paremuse maksma ning võitis tund ja 59 minutit kestnud matši 6:2, 3:6, 6:2. Kanepi jaoks on turniir läbi, Zheng läheb kolmandas ringis vastamisi Lucia Bronzetti (WTA 76.) ja Eva Lysi (WTA 143) vahelise matši võitjaga.