Kolmekordne Euroopa meister (2001, 2011, 2019) ja Sydney olümpiavõitja (2000) haaras avageimis ohjad pärast 6:6 viigiseisu, võites 5 punkti järjest. Šveits jõudis veel ühe punkti kaugusele (12:13), kuid viigini enam mitte ning kaotas geimi kuue silmaga.

Teises geimis sai Serbia 10:3 algedu ega lasknud Šveitsi enam lähemale kui kuus punkti. Kolmandat geimi läks Serbia juhtima 11:6, hoides turvalist viie-kuuepunktilist edu lõpuni välja.

Üleplatsimeheks kerkis 15 punktiga Itaalia klubi Cisterna 25-aastane nurgaründaja Pavle Peric (rünnakuprotsent 68%). 26-aastane Galatasaray nurgaründaja Miran Kujundic lisas 11 punkti (rünnak 71%). Šveitslaste parim oli Julian Weisigk 7 punktiga (rünnak 41%), 6 punkti tõid Luka Ulrich (55%) ja Simon Maag (60%).

Kogu meeskonna rünnakuprotsent oli Serbial 65%, Šveitsil 46%, vastuvõtt vastavalt 38% ja 41%. Serblased lajatasid 6 serviässa, kuid tegid ka 15 serviviga (neist 7 kolmandas geimis), šveitslased lõid servil 2 ässa ja tegid 9 viga. Blokist sai Šveits 5, Serbia 3 punkti.

Täna mängivad A-alagrupis kell 19 Serbia ja Belgia ning 22.15 Eesti ja Itaalia.

Eesti (Euroopa edetabelis 21.) kohtub Šveitsiga (19.) pühapäeval Anconas kell 19.