Neljast viimasest mängust kolmes suurt pinges õhus polnud. Sloveenia alistas 19 punkti visanud ja üheksa korvisöötu andnud Luka Donicici vedamisel 92:77 Roheneemesaared. Turniiri kolmanda võidu sai kirja ka Hispaania, kes alistas 85:65 Iraani. Võitjaid vedasid vennad Hernangomezed, sest Juancho tõi 21 ja Willy 16 silma.

Puerto Rico oli 107:89 üle Hiinast, võitjate parimana tõi Tremont Waters 22 punkti. Kõvasti pidi aga higistama Kreeka koondis, mis oli kahe poolaja vahelisele pausile minnes Uus-Meremaa vastu taga 32:43 ning veel viimase veerandi alguses oli tablool nende poolt vaadates seis 50:54. Kuid siis panid soosikud paremuse maksma ning nad võitsid matši 83:74. Enam kui pooled kreeklaste punktidest tõid Ioannis Papapetrou ja Giannoulis Larentzakis, kelle kaukasse jäi neid vastavalt 27 ja 20.

Kaheksa alagrupi paremad jätkavad mänge edasi vahegruppides, kuhu võetakse kaasa senised tulemused. Vahegruppi kaks paremat kindlustavad omakorda kohad veerandfinaalis.

I-grupp: Serbia 3, Dominikaani Vabariik 3, Itaalia 2, Puerto Rico 2 võitu
J-grupp: USA 3, Leedu 3, Montenegro 2, Kreeka 2 võitu
K-grupp: Sloveenia 3, Saksamaa 3, Austraalia 2, Gruusia 2 võitu
L-grupp: Hispaania 3, Kanada 3, Läti 2, Brasiilia 2 võitu

Kaheksas alagrupis kolmandaks ja neljandaks jäänud meeskonnad jätkavad lohutusringis. Seal on eelkõige suured panused kahe mandri meeskondadel. MM-il parima koha saavad Aafrika ja Aasia koondised teenivad sellega pääsme järgmisel suvel toimuvale Pariisi olümpiale.