Viimsi JK heitleb Esiliigas kõrgete kohade nimel ja võimatu pole ka Premium liigasse tõusmine. 25 vooru järel hoitakse liigatabelis 48 punktiga kolmandat kohta. Tänavusel hooajal klubi 14 mängus esindanud Rasmus Laidvee abile nad enam loota ei saa. Miks?

Laidvee osales Rahvaliiga B-tasandi mängus FC Tikupoisi ja JK Õismäe Tormi vahel. Reeglite järgi ei tohi Esiliigas mängivad jalgpallurid selle taseme kohtumistest osa võtta. „Pettuse kahtlus tekkis teise poolaja keskpaigas, kui mänguga liitus kohe alguses pingil olijate seas kõvasti elevust tekitanud mängija. Tema välimusest näis, nagu ta ei plaaninud mängule tulla - jalas pikad püksid ning mängusärk oli tõmmatud dressipluusi peale,“ kommenteeris Soccernetile olukorda Õismäe Tormi esindaja Tõnis Mänd.

„Kohtunikuga suhtlemise ajal liikus kahtlustatud mängija oma pingi juurde, võttis särgi seljast ning tegi mängu kiireima spurdi staadionilt minema viiva metsa vahele. Seda olukorda nägi väga hästi ka kohtunik, kelle kõrval seistes korduvalt toimuvale viitasin,“ jätkas Mänd.

Laidvee on rikkumise üles tunnistanud ning ta peab väljakult eemale jääma 2024. aasta 1. jaanuarini.

Täismahus artiklit saab lugeda Soccernet.ee jalgpalliportaalist.