Atletico kohtus Madridi derbis võõral väljakul Rayo Vallecanoga. Mänguskoor avati juba teisel minutil, kui palli toimetas raamide vahele Antoine Griezmann. Teist väravat ei tulnud kaua oodata. Matši 16. minutil kahekordistas Atletico eduseisu Memphis Depay madal pealelöök. Esimesel poolajal sai kodumeeskond veel ühe külma dušši. Kümmekond minutit enne poolajapausile minekut lõi Atletico kolmanda värava Nahuel Molina.

Teisel poolajal pidas Rayo Vallecano kaitse 28 minutit, kuid sellele järgnes tõeline väravatesadu. Külalisvõistkonna neljanda tabamuse eest kandis hoolt 73. minutil Alvaro Morata. Kohtumise viimasel kümnel minutil lõi Atletico veel kolm värvat, mille said oma nimele Marcus Llorente, Alvaro Morata ja Angel Correa.

Atletico 7:0 võit tähistas ühtlasi Madridi klubi suurimat võõrsilvõitu LaLigas. Kohtumise avavärava löönud Griezmanni lahutab 15 tabamust, et tõsta Madridi klubi ajaloo resultatiivseimaks mängijaks.

Kolme vooru järel jätkab liiga liidrina Madridi Real, kes on võitnud kõik kolm kohtumist. Madridi Atletico jagab seitsme punktiga teist kohta.