Turniiri avamängus Venetsueela koondise 100:85 üle mänginud Sloveenia alustas ka tänast kohtumist võimsalt. Mõne minuti möödudes juhiti 14:2 ning avaveerandi lõpuks oldi peal 17:16. Teise veerandaja esimesed minutit kulgesid punkt-punkti heitluses, kuid viimastel minutitel tehtud vahespurdi toel mindi poolajapausile 45:33 eduseisus.

Kolmandal veerandajal suutis Gruusia Sloveenial kannul püsida ning viimase kümne minuti eel juhtisid sloveenid 63:50. Viimasel veerandajal pandi hoogu veelgi juurde ja lõpusireeni kõlades olid tablool Sloveenia 88:67 võidunumbrid.

Dallas Mavericksi staar Luka Doncic kerkis Sloveenia resultatiivseimaks. Tema saldosse kogunes 34 punkti, 10 lauapalli ja kolm resultatiivset söötu. Gruusia koondise parim oli Alexander Mamukelashvili 21 punktiga.

USA jätkas võidukalt

USA korvpallikoondis teenis Kreeka vastu MM-i teise võidu. Tasavägiselt kulgenud avaveerand võideti tulemusega 23:19. Teisel veerandajal saadi masinavärk tööle ning poolajapausile mindi 50:37 eduseisus. Kolmandal veerandajal käristati vahe veelgi suuremaks ning kohtumise viimasele neljandikule mindi vastu 23-punktises eduseisus. Viimasel veerandajal jätkas ameeriklaste võimas mäng. Lõpusireeni kõlades olid tablool USA 109:81 võidunumbrid.

USA koondise parimaks kerkis Austin Reaves, kes viskas 15 punkti, noppis viis lauapalli ja jagas kuus resultatiivset söötu. Teda toetasid Jalen Brunson ja Anthony Edwards, kelle mõlema saldosse kogunes 13 punkti. Kreeka resultatiivseim oli Georgios Papagiannis 17 punktiga.

Alagrupiturniiri viimases voorus kohtub USA Jordaaniaga. Kreeka mängib edasipääsu nimel Uus-Meremaaga.

Ajaloolise esimese võidu MM-ide ajaloos teenis tabelisse Roheneemesaarte korvpallikoondis, kui alagrupiturniiri teises kohtumises alistati 81:75 Venetsueela. Roheneemesaarte resultatiivseimad olid Betinho Gomes ja Will Tavares, kes viskasid vastavalt 22 ja 20 punkti.

Alagrupiturniiri viimases voorus kohtuvad omavahel Sloveenia ja Roheneemesaared ning Venetsueela ja Gruusia.