Müncheni Bayern võitis hooaja esimese kodumängu Augsburgi vastu 3:1. Kane lõi Saksamaa hiiu eest teise ja kolmanda värava, kui realiseeris 40. minutil penalti ja toimetas Alphonso Daviese söödust 69. minutil nahkkera väravavõrku.

Kane´ist sai pärast eilset esimene inglane, kes on kahes esimeses Bundesliga kohtumises värava löönud. „Suurepärane mäng täna,“ rääkis Kane pärast kohtumist. „Fännide ees kahe värava löömine on imeline tunne.“

„Suur areng on veel ees. Hooaega kahe võiduga alustada on suurepärane. Aitäh kõigile toetuse eest. Ma hindan igaüht siin staadionil, kes minu nime laulab ja ootan juba järgmist nädalat,“ lisas ta.

Bundesliga hooaja avamängus Wolfsburgi vastu lõi Kane samuti värava. Esimese karikafinaali Bayerni ridades inglane siiski kaotas. 12. augustil toimunud Saksamaa superkarikafinaalis tunnistati RB Leipzigi 0:3 paremust.