Tallinnas mängitud D-alagrupist kaheksandikfinaali edenenud naiskondadest jõudsid kaheksa parema sekka nii Holland, kes alistas Šveitsi 3:0 (25:17, 25:19, 25:12) kui ka Prantsusmaa, kes oli 3:1 (25:23, 25:16, 21:25, 25:23) parem Rumeeniast.

Eesti alagrupikaaslastest oli edasipääsule lähedal ka Slovakkia, kes võitis Bulgaaria vastu küll esimesed kaks geimi, kuid tunnistas lõpuks otsustavas geimis vastaste 15:9 paremust.

Viimases alagrupimängus Eesti alistanud Hispaania sai aga kaheksandikfinaalis Itaalialt kindla 0:3 kaotuse (23:25, 22:25, 19:25).

Kaheksa parema seas kohtub Holland Bulgaariaga, Itaalia Prantsusmaaga ja Türgi Poolaga.

Viimastes kaheksandikfinaalides lähevad vastamisi Serbia ja Rootsi ning Tšehhi ja Ukraina.