Fulham asus juhtima juba 1. minutil, kui skoori tegi Andreas Pereira. Arsenal jõudis koduväljakul viigini alles 70. minutil tänu Bukayo Saka penaltile. 72. minutil asus Arsenal aga Edward Nketiahi tabamusele juhtima.

83. minutil jäi Fulham vähemusse, kui teise kollase kaardi sai Calvin Bassey. Vähemuses mänginud Fulham jõudis aga 87. minutil viigini, skoori tegi Joao Palhinha.

Raske võidu teenis Manchester United, kes jäi Nottingham Foresti vastu juba 4. minutiks 0:2 kaotusseisu. Tänu Christian Erikseni ja Casemiro tabamustele ning Bruno Fernandese 76. minuti penaltile teenis United koduväljakul lõpuks 3:2 võidu.

Tipptiimidest teenis laupäeval võidu ka Tottenham Hotspur, kes seljatas võõrsil Bournemouthi 2:0. Skoori tegid James Maddison ja Dejan Kulusevski.