Sloveenia ja Venezuela kohtumise esimene poolaeg kulges üsna tasavägiselt ning eurooplased läksid pikemale puhkusele 56:51 eduseisus. Sloveenid läksid siiski kolmandal veerandil oma teed ning nad võitsid mängu lõppeks kindlalt 100:85.

Võitjate poolel tegi vägeva esituse Luka Doncic, kelle arvele jäi 37 punkti, seitse lauapalli, kuus korvisöötu, kaks vaheltlõiget ning üks blokk. Mike Tobey toetas teda 21 ja Klemen Prepelic 18 silmaga. F-alagrupi teises mängus alistas Gruusia 85:60 Cabo Verde.

Uus-Meremaa suutis USA-ga võidu joosta esimesel veerandajal, mille nad kaotasid vaid ühe silmaga. Kuid siis said ameeriklased mängu lippama ning nad võitis kohtumise 99:72. Võitjate parim skoorija oli 21 punkti toonud Paolo Banchero. C-alagrupis on võidupunkt kirjas ka kreeklastel, kes alistasid 91:72 Jordaania.

Üsna lihtne tööpäev oli ka Serbia koondisel, kes alistas B-alagurpis Hiina lausa 105:63. Võitjatel viskasid üheksa meest vähemalt seitse punkti, parimatena tõid Bogdan Bogdanovic ja Vanja Marinkovic 14. Sama alagrupi teises kohtumises alistas Puerto Rico lisaajal 101:96 Lõuna-Sudaani.

Ka päeva viimane kohtumine polnud kuigi tasavägine, sest Hispaania oli 94:64 üle Elevandiluurannikust. Euroopa meeskond tegi peamiselt pahandust korvi all, kus Willy Hernangómez tõi parimana 22 punkti. G-alagrupi teises matšis oli Brasiilia 100:59 parem Iraanist.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid