Mauricio Pochettino hoolealused aitas võidule Inglismaa koondise ründaja Raheem Sterling, kes lõi värava 17. ja 68. minutil ning tegi eeltöö Nicolas Jacksoni tabamusele.

„See on minu eesmärk olla Chelsea suurim väravakütt. See on asi, mida ma peaksin suutma,“ sõnas 28-aastane Sterling Sky Sportsile.

Võit tõstis Chelsea 4 punktiga kaheksandaks, kuid lähirivaalidel on veel kolmanda vooru mäng pidamata. Chelsea oli hooaega alustanud 1:1 viigiga Liverpooli vastu, seejärel kaotati võõrsil West Hamile 1:3.

Kevadel kõrgliigasse tõusnud Luton pole veel suutnud punktiarvet avada. Hetkel on täisedu ehk 6 punktiga Manchester City, Arsenal ja Brighton.

Hispaania meistriliigas sai Madridi Real kolmanda järjestikuse võidu, kui alistas võõrsil Jude Bellinghami 81. minuti väravast Celta Vigo 1:0. Realil oli suurepärane võimalus juhtima minna juba 68. minutil, kuid Rodrygo ei suutnud siis penaltit realiseerida.