Encamp läks kohtumist juhtima Cosmose omaväravast juba teisel mänguminutil, kuid Eesti klubi vastas viigiväravaga kümme minutit hiljem, kui Nikita Tšernei Mark Ivanovi söödu realiseeris.

Juhtvärava sai Cosmos kirja 16. minutil, kui Juan Jose Romero Molero meeskonnakaaslase hea eeltöö järel palli võrku toimetas, teatab Jalgpall.ee. Kolmanda tabamuse kirjutas samal minutil enda nimele Vitalii Katerynin. Esimene kolmveerandtund lõppes seisul 3:1, sealjuures eksis Cosmos kahel penaltil.

Teine poolaeg oli meeskondadele väravatevaene. Kohtumise lõpptulemus ja Cosmose neljas värav sündis kolm minutit enne lõpuvilet. Molero võitles palli väljaku keskel enda valdusesse ning toimetas selle värava all oodanud Kateryninile, kes nahkkera esimese puutega ristnurka lennutas.

Cosmose jaoks oli tegemist turniiri teise võiduga – eile alistati Šotimaa klubi PYF Saltires tulemusega 5:2.

Tallinna FC Cosmose viimane Meistrite liiga eelturniiri kohtumine mängitakse laupäeval, kui vastamisi minnakse võõrustajariigi Slovakkia klubi Futsal Klub Lučeneciga.