Budapestis jagati kuuendal võistluspäeval välja seitse medalikomplekti. Hommikul kell 8.00 anti start meeste ja naiste 35 km käimisdistantsile. Mõlemad kuldmedalid läksid Hispaaniasse.

Meeste hulgas võitis Alvaro Martin ajaga 2:24.30. Hõbedale tuli Ecuadori sportlane Brian Daniel Pintado (2:24.34) ja pronksi sai jaapanlane Masatora Kawano (2:25.12).

Naiste distantsi võitis maailmarekordiomanik Maria Perez ajaga 2:38.40. Hispaanlannale järgnesid peruulanna Kimberly Garcia Leon (2:40.52) ja kreeklanna Antigoni Ntrismpioti (2:43.22).

Esimesena lõppes õhtuses programmis meeste kaugushüppe finaal, kus võttis kuldmedali kreeklane Miltiadis Tentoglou, kes sai võidutulemuse 8.52 kirja viimasel katsel. Jamaikalane Wayne Pinnock oli 8.50-ga teine ja tema koondisekaaslane Tajay Gayle 8.27-ga pronksil.

Naiste 100m tõkkejooksus tuli maailmameistriks jamaikalanna Danielle Williams. Finaali võitis ta oma selle hooaja tippmargiga 12,43. Hõbemedali sai Puerto Rico sprinter Jasmine Camacho-Quinn (12,44) ja pronksi ameeriklanna Kendra Harrison (12,46).

21-aastane jamaikalane Antonio Watson tegi meeste 400 meetri finaalis väga võimsa lõpu ja tuli üllatuslikult maailmameistriks ajaga 44,22. Hõbedale jooksis end lõpusirgele esimesena tulnud britt Matthew Hudson-Smith (44,31), pronksi sai ameeriklane Quincy Hall (44,37). Üks favoriite, Kirani James lõpetas viiendana (44,52), kuid hiljem diskvalifitseeriti, sest ta astus kõrvalrajale.

Kanadalanna Camyn Rogers tuli naiste vasaraheites maailmameistriks. Tema võidutulemuseks oli 77.22. Hõbe ja pronks USA-sse - Janee Kassanavoid oli teine (76.36) ja DeAnne Price kolmas (75.41). Soomlanna Silja Kosonen lõpetas viiendana (73.89).

Õhtu viimasel finaalalal võitis hollandlanna Femke Bol naiste 400m tõkkejooksu finaali ülikindlalt ajaga 51,70. Hõbeda võitnud ameeriklanna Shamier Little kaotas enam kui sekundiga, lõpetades ajaga 52,80. Pronks Jamaicale - Rushel Clayton püstitas isikliku rekordi ajaga 52,81.