Esimeses setis sai 2:1 eduseisus Lajal kaks murdepalli ja Misolic tegi seepeale topeltvea. Võimsalt servinud ja avasetis lausa viis ässa vajutanud Lajal jätkas kindlalt ning ta võitis 36 minutit kestnud esimese lahingu 6:3.

Teiseski setis tegi esimese murde Lajal, ta läks juhtima 3: 1 ning mängupiltki tundus lubav. Kuid geim geimilt pääses Misolic paremini mängu. Rohkelt murdevõimalusi saanud austerlane kasutas neist ära kaks ning eestlane kaotas 49 minutit väldanud teise seti 4:6.

Enesekindluse leidnud Misolic jätkas vägevalt ning Lajal kolmandas setis murdevõimaluseni ei jõudnud. Eestlane sai lõppeks suure slämmi debüüdil kaks tundi ja kümme minutit kestnud matšis valusa 6:3, 4:6, 2:6 kaotuse. Lajali jaoks sai turniir läbi, austerlane läheb järgmises vastamisi belglase Kimmer Coppejansi (ATP 148.) või kanadalase Gabriel Dialloga (ATP 132.).

Lajal lõi matšis kokku üheksa ässa, vastane neli. Eelkõige halvasid eestlast lihtvead (47, vastane 37) ning punktid teiselt servilt (38%, vastane 49%). Misolic teenis matšis 16 murdepalli, millest kasutas kolm, eestlase vastav saldo oli 4/2.

Blogi:

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid