„Eile jõudis meieni Hiiu staadioni ehitusluba. Seal olid mõned eritingimused, aga nende täitmisega loomulikult arvestame. Alustame renoveerimistöödega lähiajal,“ kommenteeris EJL-i avalike ja koostöösuhete osakonna juhataja Eva Nõmme Soccernetile. „Selle aastanumbri sees enne külma ilma tulekut loodame esimese etapiga lõpuni jõuda.“

Projekti tehti ümber koguni neli korda. See pidi tagama Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti poolt 2021. aastal rajatud mänguväljaku tervikliku säilimise. „Peame arvestama linna ja kohalike elanike soove. Igasugune ehitus võtab tänapäeval koos ettevalmistustega minimaalselt paar aastat aega ehk oluliselt kauem, kui keegi meist tahaks. Selline on paraku protseduur,“ kommenteeris Jalgpalliliidu arendusdirektor Mihkel Uiboleht juulis Delfile.

Jalgpalliliidu rahastatav esimene etapp hõlmab endas kunstmurukatte väljavahetamist, väljaku standardmõõtudesse viimist ja treeningväljaku korrastamist. Teine ja kolmas etapp ehk staadionihoone ja tribüünide renoveerimine vajavad juba linna investeeringut.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid