Arsenali U21 võistkond kohtus EFL Trophy nimelise karikasarja raames võõral väljakul Swindon Towniga, kes iganädalaselt mängib Inglismaa tugevuselt neljandas liigas.

Arsenal jäi Reuell Watersi 6. minuti omaväravast kiirelt kaotusseisu. Mõni minut hiljem tõi tabloole viiginumbrid Lino Sousa tabamus. Kohtumise 34. minutil sai väravasuul seisnud Hein hakkama jämeda prohmakaga, kui kaotas väravaesisel palli ja Tariq Uwakwe suunas selle võrku.

Teisel poolajal alustas Arsenal marulise survega viigivärava jahtimist. Kaua oodatud tabamus sündis 82. minutil, kui väravavõrgud pani sahisema Jimi Gower. Normaalaeg lõppes 2:2 viigiga ja võistluse reglemendi järgi selgitas matši võitja penaltiseeria.

Penaltiseerias kerkis võistkonna kangelaseks Hein, kes tõrjus Benn Wardi ürituse. Rohkem eksimusi seerias ei nähtud ning kümne lööja järel teenis Arsenal 5:4 võidu.

Penaltiseerias teenitud võit andis Arsenali U21 võistkonnale turniiritabelisse kaks punkti. Swindon Town pidi leppima ühe silmaga.

Lisaks kahele eelpool mainitud klubile kuuluvad samasse alagruppi veel ka League Twos mängiv Exeter City ja League One’is palliv Reading. Järgmisesse faasi pääsevad kaks parimat.